Українська державна будівельна корпорація «УКРБУД»
379 46 96
Оберіть житловий комплекс
У ЖК «Гармонія» завершені монолітні роботи
11 Квітня 2018

ЖК Гармонія від Укрбуд

У житловому комплексі «Гармонія», який будується корпорацією «Укрбуд» в Святошинському районі Києва, повністю закінчені монолітні роботи. Зараз будівельники продовжують зведення зовнішніх стін на верхніх поверхах будівлі, для чого використовується червона керамічна цегла. Після цього будівля буде утеплена з зовнішньої сторони мінеральною ватою з нанесенням захисного шару і штукатурки.

Також в житловому комплексі проводиться монтаж систем водопостачання, каналізації, опалення та вентиляції. У будівлі вже проведене скління 15 поверхів, ведуться роботи зі стяжки підлоги та внутрішнього оздоблення приміщень.

ЖК Гармонія від Укрбуд

ЖК «Гармонія» - це 25-поверховий будинок комфорт-класу, розташований недалеко від станції метро Житомирська та в кількох хвилинах ходи від Святошинського озера. Перший поверх будівлі відведений під комерційну інфраструктуру: магазини, кафе, відділення банків і аптеки. У дворі комплексу передбачені дитячі та спортивні майданчики. Крім того, кожна квартира без жодних додаткових витрат з боку мешканців буде обладнана інноваційною системою розумного будинку CLAP.

До списку новин
Підпишіться на новини Будьте в курсі останніх новин і акцій ЖК
Ваше ім`я
E-mail
Замовити консультацію у менеджера
Ваше ім`я
Телефон:
Схожі ЖК
Передзвоніть мені